Jana Černochová

22. prosince 2009 - Jana Černochová
22 Pro

V jakém jste znamení a kolik je vám let?
Narodila jsem se ve znamení Štíra a v říjnu letošního roku mi bylo 36 let.

Jak dlouho působíte na politické scéně?
Členkou ODS jsem od „sarajevského atentátu“, tedy od roku 1997. Komunální političkou jsem od roku 1998. V letech 1998–2006 jsem byla zástupkyní starosty MČ Praha 2 a od roku 2006 jsem starostkou MČ Praha 2.

Jaké máte koníčky?
Potápění, historie a mytologie Prahy, příroda, rocková hudba.

Máte rodinu?
Jsem rozvedená, bezdětná.

Na jaký pořad se ráda podíváte v TV?
TV používám jako prostředek k získávání informací, takže sleduji především zpravodajské relace a politické diskusní pořady. Mám ráda historické dokumenty a při žehlení občas relaxuji u seriálu Sex ve městě.☺

Jakou posloucháte muziku?
Pink Floyd, Metallica, Kabát, Horkýže slíže.

Kde byste chtěla strávit dovolenou?
Mám ráda aktivní dovolenou a díky tomu, že se potápím, preferuji dovolenou u vody. Krásné potápění je v Egyptě, ale i v České republice je spousta nádherných lomů a přehrad, kam se dá vyrazit za sladkovodním potápěním.

Kterou barvu máte ráda?
Stejně jako jsem v minulosti měnila barvu vlasů, měnila se i moje nálada na barvy. V současné době mám ráda fialovou a zelenou barvu a mezi stálice patří černá a bílá.

Kdo je vaším vzorem v osobním životě?
Největším vzorem jsou moji rodiče, kteří mi dopřáli překrásné dětství a vštěpovali mi zásady a hodnoty, které jsou pro můj osobní i pracovní život trvalé a nedovolí mi v prostředí politiky zblbnout.

Co vás nejvíce upoutá na muži?
Oči, upravený zevnějšek, galantní chování. Vyzařující energie, humor a dobrá nálada.

Jaké přání byste si ráda splnila?
Chtěla bych i nadále žít ve svobodné zemi, která bude prosperovat, a já budu hrdá na své češství.

Co vám v poslední době udělalo největší radost?
Sledovala jsem případ malé Terezky, která byla odložená v igelitové tašce na Karlově náměstí. Díky rychlé pomoci pracovnice naší úklidové firmy, městským strážníkům, lékařům a sestrám Zemské porodnice u sv. Apolináře holčička přežila a já jsem se v tomto týdnu dozvěděla, že byla předána k adopci novým rodičům.