Studenty CEVRO Institutu čekají první zkoušky

08. února 2007 - Petr Kolář
08 Únor

Klid a pohoda, obvykle spojené s vánočními svátky, se tentokrát vysoké škole CEVRO Institut poněkud vyhnuly. Pozdější zahájení semestru prvního akademického roku se nutně muselo projevit v minimalizaci vánočních prázdnin. Probíhala proto přednášková i seminární výuka v obou našich studijních programech – v Právní specializaci i v Politologii. Naopak rychle se přiblížil den zahájení zkouškového období, ve kterém studenti prvního ročníku poprvé budou prokazovat své znalosti získané nejen na přednáškách a seminářích, ale hlavně vlastním studiem. Od ledna též v pravidelných termínech probíhá v budově vysoké školy filmový seminář, o němž se více informací dozvíte na str. 14 této Revue.
   V minulých dnech také byly úspěšně ukončeny práce na vybudování automatického informačního systému, který umožňuje vedení běžné studijní agendy prostřednictvím sofistikované databáze přístupné pedagogům i studentům pomocí internetu.
   Konečně zbývá připomenout, že už v těchto dnech se rozbíhá proces přijímacího řízení do dalšího akademického roku. Zvažujete-li studium na vysoké škole CEVRO Institut, navštivte internetové stránky www.vsci.cz, kde naleznete veškeré potřebné informace.